Про компанію

Компанія “НАШ ЧАЙ” це не звичайна торгівельна фірма або інтернет-магазин. Це розуміє кожен, хто з нами працює або хоча б раз був нашим покупцем. “НАШ ЧАЙ” – організація з особливою ідеологічною концепцією, яка розроблена для звичайнісіньких людей, але таких, що цінують свій комфорт, час, та вміють рахувати гроші.

На відміну від торгівельних фірм та магазинів, що намагаються постійно розширювати асортимент до максимальних розмірів, ми пропонуємо лише те, що самі виробляємо та реалізуємо – чаї та збори в яких цілковито впевнені. “НАШ ЧАЙ” випускає 10 тон продукції щомісяця, і це повністю натуральний та максимально якісний товар, котрий може собі дозволити кожен поціновувач чаю. Ми виробляємо неперевершений продукт на всі смаки та різні статки!

Компанія “НАШ ЧАЙ” створена у Львові в 2014 році та виробляє чорний чай, трав’яні збори та чай для схуднення. Трави збирають в екологічно чистих куточках західної України, тому вони дуже корисні для здоров’я людей. Чорні та зелені сорти чаю імпортуються, а потім змішуються та розфасовуються на території нашої країни. Продукція випускається в пакетиках або вагових упаковках, це зручно та вигідно для вас. Не потрібно переплачувати! Смачний та корисний чай від нашої компанії продається без зайвих націнок.

Окрім того, чайна продукція від “НАШ ЧАЙ” має всі необхідні свідоцтва та сертифікати, а це означає максимальний контроль якості товару. Ми експортуємо чай та збори українського виробництва до Італії, Іспанії, США та Канади. Закордонні поціновувачі натуральних сортів чаю та екологічно чистих зборів високо оцінюють природні багатства нашої країни тому віддають перевагу саме цим товарам.

Для дистриб’юторів та партнерів ми пропонуємо дуже цікаві знижки, пропозиції та мотивації. Хочете взнати які? Телефонуйте негайно! Співпраця з “НАШ ЧАЙ” буде максимально вигідною та принесе взаємну користь.